Zagłębie Sosnowiec – Legia Warszawa już w sobotę!

25 marca (sobota) na Stadionie Ludowym odbędzie się niezwykły mecz. Pierwszoligowe Zagłębie podejmować będzie Mistrza Polski Legię Warszawa. Oba zespoły korzystają z przerwy w rozgrywkach ligowych, przy czym Ekstraklasa pauzuje ze względu na mecz Polski z Czarnogórą, a Zagłębie ze względu na powołania do reprezentacji młodzieżowych.

Wraz z Legią na Ludowym zobaczymy niedawnego trenera naszego klubu Jacka Magierę. Na boisku przeciw Zagłębiu zagrają zawodnicy, którzy jeszcze nie tak dawno temu grali jak równy z równym w Lidze Mistrzów z Realem Madryt. Oczywiście składy obydwu drużyn pozostaną tajemnicą niemal do ostatnich minut przed meczem. Możemy się domyśleć, że przeciw Zagłębiu nie zagra drugi, czy trzeci garnitur warszawskiego klubu lecz trzon drużyny pomniejszony o kadrowiczów zamiast których zobaczymy pewnie ich potencjalnych dublerów.

Jaki by jednak nie był skład Legii to i tak mecz z Mistrzem Polski jest nie lada gratką dla sympatyków Zagłębia. Spotkanie ze względu na spodziewaną duża frekwencję zostało zgłoszone jako impreza masowa. Klub przygotował dla sympatyków piłki nożnej specjalne ceny biletów na ten mecz. Na trybunę odkrytą będą w cenie 4 zł, na trybunę krytą po 6 zł. Co ciekawe, aby wejść na to spotkanie nie trzeba mieć kart kibica jest to więc znakomity pretekst do przyjścia na Stadion Ludowy wszystkich tych, którzy od lat nie postawili tam stopy. My również zachęcamy do przyjścia w sobotę na ten ciekawie zapowiadający się pojedynek zaprzyjaźnionych klubów. Początek o godzinie 11.

[PP]

Bear