Zagłębie Sosnowiec – Energetyk ROW Rybnik sobota godzina 18

Kolejnym rywalem Zagłębia w drodze do upragnionego zwycięstwa będzie zespół z Rybnika. Energetyk ROW zajmuje trzecie miejsce w tabeli i traci do wicelidera z Sosnowca tylko jeden punkt.

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać jak ważny, a zarazem trudny mecz czeka sosnowieckich piłkarzy. Zagłębie, aby podtrzymać dobrą passę musi podejść do meczu z Energetykiem maksymalnie skupione. Nie możemy sobie pozwolić na stratę gola i gonienie wyniku jak to bywało często w tej rundzie. Rywal z Rybnika jest jednym z najsilniejszych zespołów w drugiej lidze.Jesienny wyjazdowy dla Zagłębia mecz obydwu drużyn zakończył się remisem 2:2, gole w tym meczu zdobyli Jakub Arak (aktualny wicelider strzelców II ligi) i Przemysław Mizgała. W meczu tym w zespole Energetyka wystąpił wówczas Grzegorz Fonfara, dziś gracz Zagłębia.

Spotkanie z Energetykiem ROW Rybnik cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że organizatorzy apelują o wcześniejszy zakup biletu, zachęcając dodatkowo niższą ceną w przedsprzedaży. W dniu meczu w związku z uruchomieniem dodatkowych kas bilety będą droższe.

Początek meczu zaplanowano o godzinie 18. Polecamy i zapraszamy. Zagłębie potrzebuje głośnego i kulturalnego dopingu.

[PP]

Bear