Zagłębie czeka na kibiców, czyli terminarz rozgrywek jesień 2013

Jeszcze dobrze nie umilkły echa poprzedniego, bardzo dobrego dla Zagłębia sezonu, a już rozpoczął się nowy. Nadzieje kibiców podsycone efektowną rundą wiosenną w wykonaniu sosnowiczan dodatkowo podsycone zostały letnimi zmianami w klubie. Sosnowiecki klub ma nowego prezesa, ponadto Zagłębie nawiązało ścisłą współpracę z Mistrzem Polski – Legią Warszawa. Dzięki tej współpracy Zagłebie będzie m.inn. mogło liczyć na graczy z szerokiej kadry warszawskiego klubu. Szkolenie młodzieży w Sosnowcu dostosowane ma być też pod model warszawski.Umowa z Legią w perspektywie zapewnić ma większą stabilizację finansową Zagłębia. Do sytuacji w klubie będziemy wracać na naszych łamach, teraz chcielibyśmy przekazać najważniejsze informację dotyczące rozpoczętego już sezony 2013/14. Jak kibice zapewne wiedzą Zagłębie pierwszy swój ligowy mecz na wyjeździe przegrało z Wartą Poznań 0:3. Można powiedzieć, że poznaniacy zrewanżowali się za dotkliwą porażkę w Pucharze Polski. W ramach tych rozgrywek Zagłębie w Sosnowcu wygrało Wartę 4:1 i już może szykować się do kolejnej konfrontacji, tym razem z krakowską Wisłą. Wracając do rozgrywek ligowych informujemy, że już w najbliższą sobotę 03.08.2013 o godz.19 w Sosnowcu na Stadionie Ludowym rozpocznie się spotkanie Zagłębie – Błękitni Stargard Szczeciński. Stawką tego meczu są nie tylko drugoligowe punkty, ale również zachęcenie kibiców do licznego przybywania na stadion. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym zachętą do przyjścia na stadion jest postawa drużyny oraz cele o jakie ona gra. Zespoły walczące o awans do wyższych lig są zazwyczaj liczniej dopingowane niż te walczace o utrzymanie, bądź grające o przysłowiową “czapkę gruszek”. Do liczniejszego przybywania na Ludowy zachęcić mają akcje promocyjne, efektowne informowanie o terminach kolejnych meczów oraz bilety i karnety w przystępnych cenach. Idealnie byłoby, gdyby do Sosnowca zawitała moda na wykupywanie karnetów na całą rundę lub na sezon.

Ceny karnetów i biletów podajemy za oficjalnym serwisem zaglebie.eu:
Karnet na cały sezon (trybuna kryta) – 150 zł (ważny również na mecze w ramach Pucharu Polski)
Karnet na rundę jesienną (trybuna kryta) – 80 zł.
Ceny biletów na poszczególne mecze będą uzależnione od atrakcyjności rywala i przykładowo na pierwszy meczu rundy jesiennej z Błękitnymi wynosić będą:
Trybuna kryta – 12 zł
Trybuna odkryta – 7 zł
„Młyn” bilety w przedsprzedaży (trybuna odkryta) – 5 zł
Kobiety (trybuna kryta, odkryta) – 5 zł
Dzieci do lat 6 włącznie – wstęp wolny.
Jak widać ceny karnetów i biletów są atrakcyjne. My szczególnie zachęcamy do kupna karnetów, posiadając taki karnet unika się stania w kolejkach do kas przed meczem.

Poniżej przedstawiamy “rozkład jazdy”, czyli zapowiedź meczów na Stadionie Ludowym w Sosnowcu (informacja na podstawie zaglebie.eu):

Zagłębie – Błękitni Stargard Szczeciński (3 sierpnia 2013 godz. 19:00)

Puchar Polski 1/16 Zagłębie – Wisła Kraków(16 sierpnia 2013 godz. 18:30)

Zagłębie – Jarota Jarocin (23 sierpnia 2013 godz. 19:00)

Zagłębie – Calisia Kalisz (7 września 2013 godz. 18:00)

Zagłębie – Rozwój Katowice (21 września 2013 godz. 18:00)

Zagłębie – KS Polkowice (5 października 2013 godz. 18:00)

Zagłębie – MKS Kluczbork (19 października 2013 godz. 17:00)

Zagłębie – Raków Częstochowa (2 listopada 2013 godz. 17:00)

Zagłębie – Odra Opole (16 listopada 2013 godz. 16:00)

Zagłębie – Warta Poznań (23 listopada 2013 godz. 15:00)

W IMIENIU ORGANIZATORÓW SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY.

[PP]

Bear