Wywiad z Dariuszem Kisielem (posłuchaj)

Dariusz KisielKolejna ciekawą osoba, którą zagościła na łamach Głosu Sosnowca jest Dariusz Kisiel. Doskonale znany w środowisku kibiców Zagłębia Sosnowiec oraz sosnowieckiego hokeja, twórca Sklepu Kibica, który niedawno objął przywództwo nad występującym w Ekstralidze hokejowym klubem Zagłębie.
Z Dariuszem Kisielem spotkaliśmy się na Stadionie Zimowym w trakcie meczu kontrolnego Zagłębie – Polonia Bytom (1:9). Nasza rozmowa, co rzecz jasna, dotyczyła przede wszystkim problemów związanych ze zbliżającym się sezonem hokejowym. Jak przebiega współpraca klubu z miastem, kto zajmie się szkoleniem pierwszej drużyny, jakich graczy zobaczymy na tafli oraz w jakiej kwestii Dariusz Kisiel liczy na kibiców Zagłębia. Te i inne tematy pojawiają się w Głosie Sosnowca poświęconym sosnowieckim hokeistom.
Przypomnijmy, że Głos Sosnowca to pierwszy sosnowiecki podcast, którego można słuchać regularnie za pomocą strony internetowej, a także za pomocą odpowiednich aplikacji na urządzeniach mobilnych. Można też ściągnąć nagraną audycję i odsłuchać w dowolnym momencie i miejscu.
Zapraszamy do posłuchania rozmowy z Dariuszem Kisielem.
[PP]

Bear