ROLLkujemy po raz czwarty

Rolki Piotr do artykułu21 maja w Parku Sieleckim o godzinie 17 rozpocznie się kolejna czwarta już impreza z serii „Rollkujemy w Sosnowcu”. Pierwsza edycja odbyła się 16 czerwca 2015 roku i, podobnie jak dwie kolejne, zgromadziła licznych rolkarzy nie tylko z Sosnowca. 

Impreza ta ma na celu integrację środowisk rolkarzy, ale również wspólną zabawę. Głównym jej elementem będzie wspólny przejazd przez Sosnowiec. Trasa wygląda imponująco. Wyjazd spod Palmy w Parku Sieleckim o godzinie 18. Następnie rolkarze przejadą 3 Maja, Piłsudskiego, Kilińskiego, Sedlaka, Mireckiego, znowu Piłsudskiego, Sienkiewicza, Rondo Gierka, Małachowskiego, Mościckiego i powrót do Parku Sieleckiego. Długość trasy dostosowano do przejazdów rodzinnych, wynosi około 6,5 km, nie ma na niej jakichś specjalnie stromych wzniesień, tak aby w wydarzeniu mogli wziąć udział również początkujący rolkarze.

Organizatorem „Rollkujemy w Sosnowcu” jest wiceprzewodnicząca Rady Miasta Pani Katarzyna Kidawa – Kałka oraz rolkarze skupieni wokół znanego w Parku Sieleckim rolkowego „freestylowca” Piotra.

W imieniu organizatorów zapraszamy. Udział w imprezie bezpłatny i dobrowolny.

[PP]

Bear