Przyjdź na mecz – Zagłębie gra u siebie!!! Terminarz

MeczTę piłkarską wiosnę w Sosnowcu będziemy wspominać przez lata. Miejmy nadzieję, że w pozytywnym tego słowa znaczeniu, gdyż zapowiadają się emocje jakich nie było dawno.

Rozgrywki ligowe, w których Zagłębie nadspodziewanie dobrze sobie radzi budzą duże emocje.  Po 21 kolejkach sosnowiczanie zajmują trzecie miejsce z dużymi szansami, by już wkrótce “wskoczyć” na lokatę premiowaną awansem do Ekstraklasy. Wielu fachowców właśnie nasz zespół wskazuje jako głównego faworyta do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Zagłębie gra widowisko, skutecznie, równo i co ważne walczy przez cały mecz. Widać tutaj znakomitą pracę całego zespołu.

Drugą sprawą, która budzi duże emocje w Sosnowcu to postawa Zagłębia w rozgrywkach o Puchar Polski. Półfinał, którego w Sosnowcu nie oglądaliśmy od 1978 roku stał się faktem, a rywal Mistrz Polski Lech Poznań zdaje się być w zasięgu podopiecznych Artura Derbina. W pierwszym meczu w Poznaniu Zagłębie uległo tylko 0:1 co daje realne szansę na nawiązanie walki o awans do finału. A tam 2 maja czeka już Legia. Naszym piłkarzom, działaczom, trenerom, ale przede wszystkim sympatykom Zagłębia życzymy, aby ta wiosna była jednym wielkim pasmem sukcesów. Tymczasem pamiętajmy o dopingu i już dziś rezerwujmy bilety na kolejne mecze. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań na Stadionie Ludowym.

 

Zagłębie Sosnowiec – MKS Kluczbork 20.03  g. 18:00

Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica 01.04  g. 19:00

Zagłębie Sosnowiec – Lech Poznań 05.04  g. 18:00 Półfinał Pucharu Polski

Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz 16.04  g. 18:00

Zagłębie Sosnowiec – Rozwój Katowice  29.04  g. 19:00

Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn 11.05  g. 18:00

Zagłębie Sosnowiec – Zawisza Bydgoszcz 04.06  g. 18:00

Trzymamy kciuki za Zagłębie i zapraszamy na mecze.

[PP]

Bear