Półfinał Pucharu Polski KKS Czarni – UKS SMS ŁÓDŹ + akcja charytatywna

Zapraszamy na niedzielny mecz półfinału Pucharu Polski pomiędzy piłkarkami KKS Czarni a drużyną UKS SMS Łódź. Spotkanie rozpocznie się 5 maja o godzinie 13:00. Podczas meczu przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy dla Adama, który uległ wypadkowi, spadł z dużej wysokości. Doznał ciężkich obrażeń wewnętrznych, urazu mózgowo-czaszkowego i twarzoczaszki. Lekarze uratowali jego życie, jednak czeka go długie leczenie.

Nie da się ukryć, że faworytem tego spotkania jest zespół z Sosnowca, który jest aktualnym wicemistrzem Polski i zajmuje w tabeli Ekstraligi kobiet 3 miejsce. Zespół z Łodzi jest w tej tabeli piąty, ale w rozegranym 14 kwietnia spotkaniu obydwu drużyn na stadionie im. Jana Ciszewskiego sosnowieckie piłkarki wygrały aż 4:0, a golami podzieliły się po równo Patrícia Hmírová oraz Dżesika Jaszek.

Przypomnijmy też, że w drodze do półfinału Czarni Sosnowiec wyeliminowali kolejno GKS Katowice (2:0 – gole Patrícia Hmírová) oraz KKP Bydgoszcz (3:0 – Martyna Wiankowska, Patrícia Hmírová, Patrícia Fischerová).  W finale, który odbędzie się 19 czerwca w Łodzi na nasz zespół czekać będzie zwycięzca meczu Medyk Konin – Górnik Łęczna. 

Zapraszamy do kibicowania w niedzielnym meczu.

[PP]

 

Bear