Otwarcie boiska do piłki plażowej

Boisko plażoweW najbliższą niedzielę przy ulicy Kresowej 1 na terenie kompleksu sportowego w okolicy Stadionu Ludowego odbędzie się uroczyste otwarcie boiska do piłki plażowej. Z tej okazji zaplanowano turniej Beach Soccer Cup w którym udział weźmie sześć czołowych polskich drużyn. Będą to zespoły Rapid Lublin, Zdrowie Garwolin, Tonio Team Sosnowiec, Milenium Gliwice, Pro-Fart Głowno i KP Łódź.

Zespoły podzielono na dwie grupy. W grupie A zobaczymy Tonio Team Sosnowiec, Milenium Gliwice i Zdrowie Garwolin. W grupie B zagrają KP Łódź, Rapid Lublin i Pro-Fart Głowno. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 9:30. Wtedy to odbędzie się pierwsze spotkanie w którym zmierzy się sosnowiecka drużyna Tonio Team z Milenium Gliwice. W kolejnym (10:05) zagrają Pro-Fart z KP Łódź, a w następnym (10:40) Zdrowie z Tonio Team. O 11:15 na boisku pojawią się piłkarze drużyn Rapid i Pro-Fart. O 11:50 zagrają Milenium ze Zdrowiem, a o 12:25 KP Łódź z Rapidem.

O godzinie 13 na boisko wybiegną Mistrz Szkół Ponadgimnazjalnych i Zespół Opiekuńczo-Wychowawczy nr 2 w Sosnowcu., a o 13:40 zmierzą się ze sobą samorządowcy sosnowieccy z reprezentacją Ligi Beach Soccera.

14:15 to godzina na którą zaplanowano mecz o piąte miejsce. O 15:10 odbędzie się spotkanie, którego stawką będzie trzecie miejsce, a o 16:05 przewidywany jest finał. O godzinie 17 odbędzie się uroczyste wręczenie pucharów i zakończenie turnieju. My oczywiście gorąco kibicujemy sosnowieckiemu zespołowi Tonio Team, trzymając za nich kciuki serdecznie zapraszamy wszystkich do obejrzenia turnieju. Wstęp wolny.

[PP]

Bear