Mecz z Resovią szansą dla Zagłębia na kontynuację dobrej passy

W niedzielę, 10 października na Stadionie Ludowym Zagłębie podejmowało będzie Resovię Rzeszów. Dla graczy z Sosnowca będzie to z jednej strony szansa na kontynuację dobrej passy, a  z drugiej na zwiększenie przewagi nad strefą spadkową.

Przyzwyczajeni do kolejnych porażek i gry niegodnej pierwszoligowca kibice Zagłębia przecierają oczy ze zdumienia. Powodem tego są ostatnie wyniki sosnowieckich graczy, którzy pod wodzą nowego trenera Artura Skowronka zdają się być odmienieni. Kolejne mecze z Ruchem Zdzieszowice (zwycięstwo 6:0 w wyjazdowym meczu w ramach Pucharu Polski), Koroną Kielce (bezbramkowy remis u siebie) i ŁKS-em Łódź (zwycięstwo 1:0 na wyjeździe) sprawiły, że Zagłębie do meczu z Resovią podchodzi w roli faworyta.

Dobre nastroje budzi też fakt, że do drużyny wracają rekonwalescenci. W niedzielę na boisku nie zobaczymy niestety Wojciecha Kamińskiego, który otrzymał powołanie do reprezentacji Polski do lat 20. Liczymy, że trener Skowronek nadal konsekwentnie będzie realizował swoją taktykę i w kolejnym spotkaniu Zagłębie nie straci gola. Trzymamy kciuki.

Początek niedzielnego meczu o 12:40. Bilety w cenie 25/15 zł (trybuna kryta) i 10/5 zł (trybuna odkryta). Zapraszamy.

[PP]

 

 

Bear