Festyn 95-lecie klubu sportowego Zew Sosnowiec

Plakat 95-lecie ZewW sobotę 25 czerwca w Ostrowach Górniczych na boisku ZEW-u (ul. Gałczyńskiego 7) odbędzie się festyn rodzinny z okazji 95-lecia klubu. Podczas imprezy bogatej w atrakcje odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz rehabilitacji Piotra Pastusiaka.Poprosiliśmy prezesa klubu Zew Pawła Kuronia o kilka słów na temat festynu.

Niedawno rozmawialiśmy i miałeś spore obawy co do festynu. Klub nie miał środków na zaproszenie ciekawych gości tymczasem na scenie pojawią się Kamil Kubas, zespół Axel Bis i Ewelina Bińkowska. Czy pojawili się jacyś nowi sponsorzy tej imprezy?

Udało się zorganizować kilka ciekawych atrakcji na bardzo preferencyjnych warunkach bez ponoszenia większych dodatkowych kosztów.

-W związku z meczem Polska-Szwajcaria szykowana jest pewna niespodzianka dla kibiców. Możemy coś o tym powiedzieć więcej?

Na obiekcie na pewno pojawi się TeleBim, zarząd pracuję nad uzyskaniem pozwolenia na transmisję meczy Polska-Szwajcaria, jak na razie wszystko jest na dobrej drodze.

Wiemy, że podczas imprezy po raz kolejny prowadzona będzie zbiórka na rzecz Piotra Pastusiaka, czy jest szansa, że tym razem podobnie jak przed miesiącem również Piotr weźmie udział w festynie?

Tak, podczas Festynu odbędzie się zbiórka publiczna dla Piotra Pastusiaka z informacji które posiadam Piotr pojawi się na Festynie. Planujemy też dwie licytację ciekawych przedmiotów. Jedna licytacja z której środki zostaną przekazane na szkolenie dzieci i młodzieży w naszym klubie oraz druga licytacja z której dochód zostanie przekazany na dalszą rehabilitację Piotra. W trakcie festynu oczywiście odbędzie się również loteria fantowa gdzie każdy los weźmie udział w losowaniu nagrody głównej przelotu helikopterem nad naszym miastem oraz innych cennych nagród choćby nawet 3 m3 drewna kominkowego.

-Dziękujemy za informacje z pierwszej ręki.

Dodajmy jeszcze, że już od rana na obiektach klubu odbywały będą się mecze piłkarskie w ramach turnieju grup młodzieżowych. Jednocześnie pojawią się liczne atrakcje dla najmłodszych uczestników festynu. Będą tzw. dmuchańce, trampoliny, pokazy tańca, malowanie twarzy i kramy z watą cukrową i zabawkami. Dorośli spędzą czas na innych atrakcjach takich jak pokazy sportowe i występy sceniczne. Na estradzie zobaczymy m.in. wspomnianych Kamila Kubasa i Ewelinę Binkowską oraz zespół Axel Bis. Będą też kiełbaski z grilla,wata cukrowa i wiele innych atrakcji. Szczegóły imprezy na załączonym plakacie. Serdecznie zapraszamy.Wstęp wolny.

Dla wszystkich zainteresowanych podajemy link do historii tego zasłużonego klubu.

[PP]

Bear