Zagraj w nowym klipie Stecyka!!!

Znany sosnowiecki muzyk Sebastian “Stecyk” Steć zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieliby wystąpić w klipie promującym jego nowy projekt muzyczny STC. Film będzie nosił tytuł “Moonstomp” i kręcony będzie w dniach 28,31 października i 1 listopada w sosnowieckim klubie Interno (ul.Targowa 9). Autorką obrazu do muzyki Stecyka będzie Aleksandra Cieślińska.

Powiedzieć o Stecyku, że to legenda polskiej sceny Ska to tak jakby nic nie powiedzieć. To dzięki takim muzykom jak on dzisiejszych perkusistów nie zastąpiły automaty. Elektroniczny perkusista nie ma duszy, a bez duszy nie można współtworzyć tylu ciekawych kapel. Skankan, Ziggie Piggie, Horrorshow dla niektórych to tylko puste nazwy, ale dla fanów Ska i reggae to najważniejsze muzyczne projekty w Polsce. Sebastian to muzyk wszechstronny, ambitny, który ciągle poszukuje nowych brzmień. Stąd też zaangażowanie w kolejny projekt.

Tym razem zobaczymy coś nowego. Będzie to solowy utwór grany na perkusji. Na potrzeby klipu “Moonstomp” poszukuje się statystów chcących wziąć w nim udział. Będzie to niepowtarzalna okazja zaistnieć w tym niezwykle ciekawym projekcie. Wymagania stawiane przez twórców dla chętnych do uczestnictwa w tym wydarzeniu to wiek powyżej 18 lat, mogą być zarówno mężczyźni jak i kobiety, prezencja. Statystów zapraszamy do klubu Inferno, 28 października na godzinę 18.

Polecamy i zapraszamy dodając, że znając twórczość Oli Cieślińskiej warto będzie czekać na efekt jej pracy.

[PP]

Bear