Wywiad z Piotrem Krawczykiem (posłuchaj)

Piotr KrawczykKolejna osoba, którą zagościła w projekcie Głos Sosnowca jest Piotr Krawczyk. Jest on autorem profilu facebookowego Pogoń→Sosnowiec , współtworzył zaglebie.info, Forum dla Zagłębia Dąbrowskiego oraz wiele innych ciekawych lokalnych inicjatyw. Był pierwszym szefem Muzy, a także specjalistą d/s promocji w Klubie im. Jana Kiepury.

Z Piotrem Krawczykiem spotkaliśmy się w restauracji Stacja Sosnowiec aby porozmawiać o Pogoni, dzielnicy szczególnie bliskiej jego sercu. Jaka była kiedyś, co dziś ciekawego można tam spotkać. Czy Pogoń ma faktycznie swój mikroklimat i jakie były w przeszłości pomysły na jej rewitalizację. Jak jest jego pomysł na dawną Szkołę Realną? Rozmawialiśmy też o niesamowitym wydarzeniu kulturalnym jakim był festiwal Pogonia, skąd pojawił się tak ciekawy pomysł.

Przypomnijmy, że Głos Sosnowca to pierwszy sosnowiecki podcast, którego można słuchać regularnie za pomocą strony internetowej, a także za pomocą odpowiednich aplikacji na urządzeniach mobilnych. Można też ściągnąć nagraną audycję i odsłuchać w dowolnym momencie i miejscu.

Zapraszamy do posłuchania rozmowy z Piotrem Krawczykiem.

[PP]

Bear