Wywiad z Dorotą Ignatjew (posłuchaj!)

Dorota Ignatjew Jak już informowaliśmy w osobnym artykule po raz pierwszy w Sosnowcu uruchomiliśmy dźwiękowe audycje w formie podcastów. Pierwszą osobą, która dała się nakłonić do udziału w tym projekcie jest Pani Dorota Ignatjew. Pani Dorota jest zastępcą dyrektora d/s artystycznych Teatru Zagłębia, a także aktorką naszego Teatru.

Rozmowa odbyła się 6 lipca 2016 roku w jej gabinecie w Teatrze Zagłębia. Wielki szacunek dla naszej rozmówczyni, że zgodziła się na nagranie. Tak się smutno dla nas złożyło, że Pani Dorota opuszcza nasz Teatr, choć nie do końca, o czym możemy usłyszeć w rozmowie. Czego jeszcze dowiemy się z tego nagrania? Jakie były jej pierwsze kroki aktorskie, początki reżyserskie, filmowe epizody, a także w jakim stanie pozostawia sosnowiecką placówkę i wiele innych ciekawych wątków. Tylko u nas!

Jest to nasza pierwsza audycja nagrana na dość leciwym sprzęcie, ale obiecujemy, że już od drugiego nagrania jakość będzie o wiele lepsza. Prosimy o wyrozumiałość i zapraszamy do wysłuchania audycji.

[PP]

 

Bear