Wybrałem życie, czyli promocja książki Michała Czerneckiego

W piątek 9 listopada o godzinie 18 w Jazz Club KOMin (ul.Będzińska 65, Energetyczne Centrum Kultury) odbędzie się ciekawe spotkanie. Gościem lokalu będzie znakomity aktor teatralny i filmowy Michał Czernecki. Okazją do spotkania będzie niedawno wydana książka – wywiad rzeka – jakiego aktor udzielił Monice Sobień (będzie również obecna na spotkaniu). Książka, która z dnia na dzień zdobywa coraz większy rozgłos nosi tytuł “Wybrałem życie”.

Michał Czernecki to sosnowiczanin, który w naszym mieście kończył Szkołę Podstawową nr 7 oraz VI Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka. Następnie była Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna w Krakowie. Ma za sobą występy na scenach teatralnych, udział w serialach telewizyjnych oraz w produkcjach filmowych. Na dużym ekranie można go podziwiać m.in. w takich produkcjach jak “Wałęsa. Człowiek z nadziei”, “Wojna polsko-ruska”, czy choćby “Karol. Człowiek, który został papieżem”, “Planeta singli”, “Podatek od miłości”, czy choćby w serialach “Diagnoza”, “Leśniczówka” i “Wojenne dziewczyny”. Ma za sobą również wiele znakomitych kreacji aktorskich na deskach teatrów całej Polski.

Podczas spotkania będzie okazji posłuchać o powodach dla których Michał Czernecki został aktorem oraz wiele anegdot z zza kulis wielkiej sceny. Polecamy. Wstęp wolny.

[PP]

Bear