Wielka bitwa na poduszki na Patelni!

PoduszkiPo raz kolejny Teatr Zagłębia organizuje ciekawy event promujący przedstawienie. W najbliższy czwartek (07.07) o godzinie 13:45 na sosnowieckiej Patelni (Plac Stulecia) dojdzie do wielkiej bitwy na poduszki.

Tego w Sosnowcu jeszcze nie było, były wielkie sosnowieckie bitwy na balony, była eksplozja kolorów ale jak dotąd wszelkie bitwy na poduszki odbywały się w zaciszach domowych. Tym razem dzięki Teatrowi Zagłębia w takiej bitwie będzie mógł udział wziąć każdy, kto tylko ma na to ochotę. Publiczna walka przy pomocy poduszek to zapowiedź przedstawienia, które można będzie zobaczyć już w najbliższy weekend. Przedstawienie to, jest efektem warsztatów dla młodzieży pod hasłem “Lato z Teatrem”. W ramach tych warsztatów młodzi adepci sztuki teatralnej z powodzeniem brali udział w zajęciach grup dziennikarsko-aktorskiej, scenograficzno-aktorskiej, multimedialno-tanecznej.

Do uczestnictwa w dwóch przedstawieniach (9 i 10.07. godz. 17)  zatytułowanych „Ciało w krainie snu” będziemy namawiali Państwa jeszcze w osobnym artykule, jednak już dziś informujemy, że wstęp na nie jest bezpłatny, organizatorzy proszą jednak o rezerwowanie miejsc pod nr telefonu 32 266 11 27.

Do uczestnictwa w spektaklu namawiać będą też jego twórcy, a więc grupa młodzieży, która weźmie udział w wielkiej bitwie na poduszki. Przypominamy, czwartek, godzina 13:45 wielka bitwa na poduszki na sosnowieckiej Patelni!!! Polecamy

[PP][Fot. Miłosz Gajewski materiały promocyjne Teatru Zagłębia]

Bear