Wieczór z aktorem Andrzejem Śleziakiem w Artkwarium

W środę 16 października w Artkwarium (Pawilon Plaster Miodu, ul. 3 Maja 1) o godzinie 18 rozpocznie się spotkanie z aktorem Teatru Zagłębia – Andrzejem Śleziakiem. Wieczory z aktorami to cykl spotkań współorganizowanych przez Artkwarium i Teatr Zagłębia, którego celem jest zapoznanie widzów z pracą w zawodzie aktora oraz z samym aktorem. To wieczór, podczas którego może wydarzyć się wszystko i to od jego uczestników w znacznym stopniu zależał będzie jego przebieg.

Andrzej Śleziak jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów sosnowieckiego teatru. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Zadebiutował w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej w spektaklu „Rewizor” w reż. A. Nowaka, gdzie zagrał rolę Iwana Kuźmicza Szpiekina, w 1974 r. Aktualnie w Teatrze Zagłębia pana Andrzeja możemy oglądać m.in. w „Nowej Księdze Dżungli”, „Horror szale” oraz „Upiorach”.

Zapowiada się niezwykły wieczór w znakomitym towarzystwie, poprzednie spotkania pokazywały, że warto wziąć udział w wieczorach z aktorami.

Wcześniejsze cztery spotkania (z Grzegorzem Kwasem, Wojciechem Leśniakiem, Ryszardą Bielicką-Celińską i Agnieszką Bieńkowską) dostarczyły niemało emocji i zgromadziły wielu sympatyków Teatru Zagłębia. Można się spodziewać, że i tym razem będzie podobnie, dlatego warto wcześniej zająć wygodne miejsce.

Podczas spotkania będzie można zobaczyć zdjęcia, których autorem jest Maciej Stobierski. Polecamy i zapraszamy. Wstęp wolny.

[PP][Fot. M.Stobierski]

Bear