Wakacyjne grillowanie na chilloucie [Program]

Grill na chilloucieW niedzielę 28 sierpnia Sosnowiec ogarnie mania grillowania. Na Górce Środulskiej odbędzie się impreza zatytułowana Wakacyjne grillowanie na chilloucie. Najważniejszym punktem programu będzie konkurs na najlepszą potrawę z grilla. W tym dniu odbędą się też liczne pokazy kulinarne serwowane przez Mistrza Kulinarnego Damiana Śpiewaka. Wiele wskazuje na to, że w niedzielne popołudnie Górka Środulska jak co roku zmieni się w gigantyczny piknik z leniwie dymiącymi grillami.Start o godzinie 13.

Każdy z uczestników może przynieść swój własny grill przystąpić do konkursu. Do przygotowania i delektowania się potrawami, które coraz częściej trafiają na nasze nie tylko plastikowe, czy papierowe talerze zachęcać mają nie tylko nagrody ale również uznanie publiczności. Warto przypomnieć, że w ostatnich latach potrawy z grilla przestały traktowanie być jako dodatki do piwa oraz że coraz częściej trafiają do menu renomowanych restauracji. Niewątpliwą atrakcją będą też liczne zabawy dla najmłodszych oraz występy sceniczne. Poniżej prezentujemy plan imprezy:

13.00-16.00 Gimnastyka małego smyka, tańce hulańce, warsztaty ogrodnicze, budujemy zamki z piasku, z matematyką przez świat;

16.00 Przedstawienie “Uniwersytet Kaczki Dziwaczki”;

17.00 Jak powstaje dźwięk – warsztaty dla dzieci;

17.30 Karaoke – domowe melodie;

18.00 Puszek – Okruszek, czyli piosenki dla dzieci w wykonaniu Wiktorii Kubickiej;

19.00 Koncert zespołu I To Się Ceni;

20.00 Polska Piosenka w wykonaniu Roksany Rogali.

Serdecznie polecamy imprezę i w imieniu organizatorów zapraszamy.

[PP]

 

Bear