W Rytmie Malucha w Piaskownicy Kulturalnej

10 czerwca w Piaskownicy Kulturalnej (ul. Dekerta 6) odbędą się ciekawe zajęcia dla dzieci w dwóch grupach wiekowych. O godzinie 10 organizatorzy zapraszają najmłodszych adeptów w wieku 1,5-2,5 lat. Godzinę później spotkają się dzieci w wieku powyżej 2,5 roku do 4 lat włącznie.

Zajęcia noszą nazwę “W Rytmie Malucha” i jak mówią organizatorzy warsztaty wprowadzające dzieci w świat muzyki, uwrażliwiając je poprzez zabawę na poszczególne elementy składające się na utwór muzyczny takie jak rytm, metrum, tempo, melodia, harmonia, dynamika i inne. Ponadto, tego typu zajęcia rozwijają wyobraźnię  dziecka, wzbogacają jego słownictwo, poprawiają wymowę. Oprócz wzbudzania w dziecku zamiłowania do tańca i śpiewu, zajęcia z rytmiki doskonalą słuch muzyczny, pamięć, poprawiają wymowę oraz wzbogacają emocjonalne przeżycia dzieci.

Znając pełną ofertę Piaskownicy Kulturalnej możemy być pewni, że również ten rodzaj rozrywki zaoferowanej dzieciom się sprawdzi. O aktualnych propozycjach można zawsze przeczytać na www.piaskownicakulturalna.pl. Tam też możemy dowiedzieć się więcej szczegółów.

Ze względu na ograniczoną liczbę mogących wziąć udział w lekcjach należy zarezerwować miejsce. Jak można zapisać dziecko na zajęcia? Najlepiej telefonicznie 519-153-291 lub drogą mailową biuro@piaskownicakulturalna.pl. Koszt uczestnictwa dziecka wraz z opiekunem to 25 zł. Polecamy

[PP]

Bear