W piątek i sobotę impreza na Górce Środulskiej

Palma Chill Out SosnowiecPierwsze urodziny pubu Palma Chill Out będą pretekstem do zorganizowania dwudniowej imprezy na Górce Środulskiej. Impreza odbędzie się w 3 i 4 czerwca. Dla niektórych może okazać się to świetną alternatywą dla organizowanych w tym samym czasie w Parku Sieleckim Dniom Sosnowca.

Palma Chill Out (ul. 3 maja 51) to wyjątkowe miejsce na mapie Sosnowca. Lokal na Górce Środulskiej w pobliżu którego można wylegiwać się na hamaku, czy rozłożyć koc, a nawet rozbić namiot to rzadko spotykana gratka. Do tego ciekawe otoczenie wzbudza dodatkowe emocje. Można tam po prostu nieskrępowanie odpocząć.

Tym razem jednak nie zapowiada się na słodkie lenistwo, a wręcz przeciwnie. Muzyka, którą usłyszymy w piątek i sobotę skłania raczej do tańca niż do biernego słuchania. W piątek odbędzie się wieczór pod hasłem Jamaican Trip vol.2. Jak sama nazwa wskazuje usłyszymy przede wszystkim muzykę rodem z Jamajki, tak bliską sercu Sosnowiczan. W samym pomyśle na tą imprezę widać już tęsknotę za czasami, gdy to nasze miasto było polską stolicą muzyki Ska. W tych czasach w kręgach muzycznych mówiąc “Ska” myślało się “Sosnowiec” i na odwrót. Do tych lat nawiążemy w piątek, choć będzie tam też wiele innych klimatów z terenów Jamajki.  Na scenie zobaczymy kolejno: 19-22 Roots Fadda Sound & Gabi Mistic (oboje na zdjęciu), 22-24 Baloman, 24-2 Jahdas. Atmosferę podgrzewała będzie grupa taneczna Hottaaaz! Sobota upłynie przy nieco innych, choć również świetnie nadających się do tańca dźwiękach. Tytuł imprezy Electronic Therapy vol.1 mówi wiele, a jeśli dodamy, że autorzy zapowiadają zabawę w rytmach D&B, Jungle, Breaks, Garage, Deep, Tech-House to wielu już zacznie szykować lekkie buty i frywolną odzież. Muzykę zapodawać będą Analogz, Bad Phunk (Palma Music), G-Cut (Palma Music), Prmo (Atom Lab), Saint (Atom Lab) i Taz (Atom Lab). Impreza potrwa od 20 do upadłego.

Godziny imprezy zostały tak przewidziane, by mogli się tam jeszcze pojawić Ci, dla których koncerty w ramach Dni Sosnowcu okażą się zbyt krótkie.

Serdecznie polecamy. Wstęp darmowy. Dostęp do widoków zapadającego w sen miasta również.

[PP]

 

Bear