TYDZIEŃ DZIECKA w Sosnowcu!!!

Po raz kolejny organizowane są w Sosnowcu obchody Dnia Dziecka. Siedmiodniowy program imprez z tej okazji zapowiada się niezwykle ciekawie. Duża część imprez odbędzie się na Górce Środulskiej.

Lokalizacja wydaje się trafna, miejmy nadzieję, że tegoroczna zmienna aura nie pokrzyżuje szyków organizatorom. Główną atrakcją tygodnia dziecka będą pokazy filmowe dla najmłodszych na telebimie. Przygotowano specjalne leżaki dla tych, którzy będą chętni oglądać pokazy filmowe, mile widziane będą też koce, dla tych którzy chcą zażyć uroku piknikowego oglądania filmów.

Górka Środulska nie jest jednak jedynym miejscem pełnym atrakcji w tym czasie. W trakcie tygodnia dziecka warto zajrzeć m.in. do sosnowieckich bibliotek, gdzie na najmłodszych czytelników czekają nie lada atrakcje.
Największe atrakcje przygotowane są na 1 czerwca, czyli na Dzień Dziecka. Będzie to co dzieci lubią najbardziej – filmy, wata cukrowa, odrobina magii i mnóstwo dobrej zabawy. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy i podajemy link do strony, gdzie znajduje się szczegółowy plan tygodnia pełnego atrakcji nie tylko dla najmłodszych mieszkańców Sosnowca.

W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie.

[PP]

 

Bear