Sylwester w Sosnowcu

W roku 2017 zespół Ira obchodził będzie swoje 30 lecie. Tak się składa, że ostatni koncert w roku poprzedzającym ten jubileusz grupa zagra podczas imprezy sylwestrowej w Sosnowcu.

Drugi rok z rzędu sosnowiczanie będą mieli okazję świętować nadejście nowego roku w centrum miasta.  Kontrowersyjny dla wielu pomysł organizacji koncertu przed budynkiem urzędu przy alei Zwycięstwa 20 w zeszłym roku zdaniem władz miasta się sprawdził dzięki temu mamy kontynuację imprezy w tym samym miejscu. Rok 2016 przywitaliśmy przy dźwiękach m.in. zespołu Papa D. (znanego wcześniej jako Papa Dance – na zdjęciu), który wprowadził odpowiednią do świętowania atmosferę.

Sylwester 2016 rozpocznie się już o 21, gdy na scenie pojawi się DJ Wikar. Po nim zobaczymy zespół Acapulco, wywodzący się z Gostynina, doskonale znany wszystkim fanom disco polo. Gwiazdą będzie zespół rockowy Ira, niezwykle popularny w latach 90, którego przebije nuci już kolejne pokolenie fanów polskiej muzyki.

Po życzeniach zobaczymy niezwykły mapping, w tym roku nie przewiduje się pokazu sztucznych ogni, co z pewnością ucieszy mieszkających w pobliżu właścicieli zwierząt.

Po północy znowu na scenie pojawi się Dj Wikar. Planowane zakończenie imprezy o godzinie 1.

Po zakończeniu mieszkańcy będą mogli skorzystać z darmowej komunikacji. Z Dworca Autobusowego przy Urzędzie Miejskim wyjadą autobusy, które kursować będą na trzech specjalnych trasach:

Trasa nr I: Sosnowiec Urząd Miasta – Osiedle Bór Pętla.

Trasa nr II: Sosnowiec Urząd Miasta – Zagórze Zajezdnia przez Klimontów

Trasa nr III: Sosnowiec Urząd Miasta – Milowice Most

Autobusy wyjadą o godz. 01:05 oraz 02:05

Serdecznie zapraszamy do spędzenia Sylwestra w Sosnowcu.

[PP]

Bear