Syberyjskie zdrowie, czyli Tomasz Lipiński w Aruko

ArukoW czwartek 16 czerwca w sklepie z kawą i herbatą Aruko (Aleja Zwycięstwa 5) odbędzie się kolejne ciekawe spotkanie z gatunku podróżniczych.

Klub Podróżnika Cafe Aruko to cykliczne spotkania z ciekawymi ludźmi, którzy nie jedno w świecie widzieli i chcą się tym podzielić z innymi. Często udało im się utrwalić na zdjęciach niesamowity klimat tych miejsc. Są więc góry, doliny, rzeki, ulice, życie miast i dzikość pierwotnej przyrody. Często mamy wrażenie, że nawet niebo w różnych częściach świata wygląda inaczej. Miejsca połączenia Ziemi i nieba to często rozmyty pejzaż, jakby z dzieł impresjonistów.

Czwartkowe popołudnie w Aruko to czas i miejsce spotkania z Tomaszem Lipińskim. Tytuł imprezy to “Syberyjskie zdrowie. Lecznicze rośliny Bajkału i gór Ałtaj”. Tomasz Lipiński to podróżnik, o którym można śmiało powiedzieć, że  zwiedził chyba cały świat. Poza przekazywaniem swojego doświadczenia podróżniczego Pan Tomasz stara się z każdego miejsca w którym był przywieźć informacje o lokalnych, naturalnych sposobach leczenia różnych dolegliwości. Dzięki temu potrafi opowiedzieć czym leczone są podobne choroby w różnych krajach świata. Najbliższe spotkanie w Aruko poświęcone będzie przede wszystkim Azji i jej urokom.

Jednym słowem, w czwartek w miłym towarzystwie, wśród zapachu kawy, herbaty i ciast będziemy mieli okazję poznać różne odcienie wschodu. Serdecznie polecamy imprezę. Wstęp wolny. Początek o godzinie 16:30.

[PP]

 

Bear