Świetna zabawa, czyli styczeń i luty w Teatrze Zagłębia!

Zima za oknem… Może nie zawsze taka jaką pamiętamy sprzed lat, może nie zawsze taka jakiej oczekujemy. Faktem jest, że jesień i zima to zawsze najlepsza pora by spędzić miło czas w Teatrze Zagłębia. Nowy rok rozpocznie się tam z przytupem i to dosłownie. Będzie wesoło, wzniośle, a czasem nawet tanecznie… Ale po kolei.

4 stycznia na deskach teatru pojawi się nowa farsa, reżyserowania przez niestrudzonego w tej dziedzinie, znanego aktora Wojciecha Leśniaka. Będzie to sztuka “Pomoc domowa”  luźno nawiązująca do chętnie oglądanego przedstawienia “Boeing, Boeing”. Niemal przez cały styczeń “Pomoc domową” można będzie zobaczyć wraz z przygotowanym z okazji Sylwestra programem kabaretowym.

W styczniu będzie też okazja zobaczyć “Tango” Sławomira Mrożka oraz dwa przedstawienia mające premierę w 2017 czyli “Na dnie” i “Wojna Światów”.

Luty pod względem różnorodności zapowiada się jeszcze ciekawiej. Zacznie się od “Dobrego wojaka Szwejka” z Wojciechem Leśniakiem nagrodzonym za tytułową rolę “Złotą Maską”. Następnie zobaczymy “Siódemkę” z gościnnie występującą Edytą Ostojak. Będzie też znana w świecie sztuka “Mayday” (gościnnie Teatr im. Adama Mickiewicza z Częstochowy). Jak to zwykle bywa największym zainteresowaniem zawsze cieszą się farsy, nie inaczej będzie z pewnością tym razem. Przedstawień “Boeing, Boeing”, “Pomoc domowa”, czy “Prezent urodzinowy” nie trzeba nikomu rekomendować, zwykle bilety rozchodzą się na kilka tygodni przed dniem spektaklu. Polecamy więc wcześniejsze rezerwowanie wejściówek i skorzystanie z szerokiej oferty programowej Teatru Zagłębia.

Styczeń

Więcej można dowiedzieć się na stronie Teatru Zagłębia oraz na profilu facebookowym. Tam też można trafić na ciekawą promocję i informacje na gorąco. Polecamy.

[PP][Fot. Grzegorz Olszowski]

Wszelkie prawa zastrzeżone. 29 grudzień 2017.

Bear