Stand-up w Remedium

W poniedziałek 20 lutego w sosnowieckim Remedium odbędzie się impreza pod hasłem “Po prostu stand-up”. Będzie to występ przygotowany przez trzech młodych komików (Patryka Czebańczuka, Tomka Kołeckiego i Pawła Chałupki), czujących świetnie kontakt z publicznością.

Stand-up przeżywa w Polsce boom. Jego forma i treść oparta w dużej mierze na dobrej wymianie energii ze słuchającymi zaczęła być dostrzegana przez coraz to młodszą publiczność. Duża wolność wypowiedzi, sprytne wplatanie wulgaryzmów i powszechniejsza niż przy typowych programach kabaretowych improwizacja sprawiły, że czołowi przedstawiciele gatunku stali się powszechnie rozpoznawalni.

Co możemy powiedzieć o artystach, którzy wystąpią w poniedziałkowy wieczór w Remedium? Sami siebie przedstawiają tak:

Paweł Chałupka – komik z Warszawy. Jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych” oraz na roastcie Tego Typa Mesa.

Patryk Czebańczuk – obdarzony bezczelną charyzmą. Jego energia sceniczna, sposób mówienia oraz zmysł obserwacji są warte zapamiętania. Patryk wprowadza na scenę hip-hopową energię i nie baczy na swój niewyparzony język, co może niektórym przeszkadzać. Jednak myślę, że zdecydowana większość ludzi doceni jego bezpośredniość przekazu i ‘łódzki sznyt”. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego oraz na roastach Tego typa Mesa, Michała Wiśniewskiego i Karola Paciorka.

Tomek Kołecki – najmłodszy komik w Polsce, rocznik 1997. Mimo młodego wieku od trzech lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, ale mogliście go też widzieć w takich programach telewizyjnych, jak “Tylko dla dorosłych” czy “Kuba Wojewódzki”. W swoim występie stara się przybliżyć publice, jakie rozterki oraz emocje wobec otaczającego świata targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości.

Początek imprez o godzinie 20. Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu stand-up). Polecamy.

[PP]

Bear