Raper MAŁPA w 2doors

W sobotę w sosnowieckim music clubie 2doors (ul.Małachowskiego 24) wystąpi raper Małpa. Łukasz Małkiewicz, bo tak naprawdę nazywa się ten wokalista jest współzałożycielem składu Proximite. Toruński raper szerszej publice pokazał się wydając swoją debiutancką płytę „Kilka numerów o czymś”. Co ciekawe pierwszy nakład wydał za własne pieniądze, dopiero gdy o płycie stało się głośno krążek został wydany przez firmę fonograficzną. Dzięki temu mógł osiągnąć status “Złotej płyty”.

W dotychczasowej karierze Małpa współpracował z całą czołówką polskiego hip-hopu. Małpa często koncertuje, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów tego typu w Polsce. Dzięki konsekwentnemu budowaniu swojego własnego stylu Małpa zyskał szacunek muzycznej krytyki i co najważniejsze szacunek koncertowej publiczności. Czy sosnowieccy fani hip-hopu go polubią możemy się przekonać osobiście już w sobotę. Początek imprezy o 19.

Jako saport w koncercie wystąpią m.in. reprezentanci Refineria Studio, m.in. Yeru i Borysewicz, Fama oraz Atut, DJ Funky i Erade.

Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży lub 25 zł w dniu koncertu. Polecamy

[PP]

Bear