Czarodziejski Młyn w Art Cafe Muza

W niedzielę 8 stycznia w Art Cafe Muza miało miejsce kolejne przedstawienie dla dzieci zorganizowane przez Piaskownicę Kulturalną. Tym razem komplet najmłodszych widzów mógł obejrzeć historię Dorotki i Filipka, którzy postanawiają pomóc mieszkańcom Smętowa. Zasmuceni mieszkańcy potrzebują cudownego antidotum, które przywróci im uśmiech na twarzach. Tym lekarstwem  okaże się weselny dzwon. Ale żeby młodym bohaterom nie było zbyt łatwo, w zadaniu tym stara się przeszkodzić zły młynarz. Skoro to opowieść dla dzieci, łatwo jest przewidzieć jej finał.

Przedstawienia organizowane przez Piaskownicę Kulturalną mają wiele zalet. Podstawową zaletą jest to, że są. Od dawna w centrum naszego miasta nie było tego typu imprez dla najmłodszych, o czym świadczy zainteresowanie znacznie przewyższające możliwości pojemności sali Art Cafe Muza. Drugą, równie ważną zaletą jest to, że dzieci w skupieniu potrafią przesiedzieć ponad 40 minut, co w warunkach domowych czasem jest trudne do osiągnięcia.

Organizatorzy żałują, że nie wszyscy chętni dostali się na spektakl, dlatego apelują, aby w przyszłości rezerwować sobie bilety na kilka dni przez przedstawieniem.

[PP]

Bear