Pokazy efektów “Lata w Teatrze” w sobotę i niedzielę

Przez ostatnie dwa tygodnie grupa czterdzieścioro młodych, ambitnych i niezwykle uzdolnionych sympatyków teatru pod okiem fachowców z branży odbywała warsztaty pod hasłem “Lato w teatrze”. Półkolonie odbywały się w Teatrze Zagłębia, a wśród prowadzących znaleźli się Agnieszka Bałaga-Okońska, Michał Bałaga, Miłosz Gajewski, Katarzyna Niedurny, Agnieszka Piestrzeniewicz, Mateusz Płocha oraz Iga Słupska.

Hasłem tegorocznych warsztatów było słowo: “koniec”. Miało ono być kluczem budowy przedstawienie, które będzie można obejrzeć w Teatrze Zagłębia już w najbliższą sobotę i niedzielę. Na przedstawienie w roli widzów zaproszeni są przede wszystkim znajomi i rodziny młodych adeptów sztuki aktorskiej, ale jest możliwość aby inni chętni również wzięli udział – po uprzedniej rezerwacji. Bezpłatne wejściówki można rezerwować w Biurze Obsługi Widzów: tel. 32 266 11 27 lub pod adresem mailowym bow@teatrzaglebia.pl. Przedstawienia rozpoczną się o godzinie 17.

Co do samego przedstawienia niewiele możemy zdradzić, gdyż niewiele wiemy. Tym bardziej więc jest to interesujące. Sztukę tworzyli uczestnicy, każdy ma do odegrania swoją rolę. Co pokażą? Jak widzą swoją grę na scenie młodzi 13-15 letni ludzie? Jesteśmy bardzo ciekawi. Polecamy.

[PP]

Bear