Pogoń Duszki na Małachowskiego!!!

4Po raz trzeci w Sosnowcu, po raz pierwszy na Małachowskiego 31 października odbędzie się impreza pod nazwą Pogoń Duszki. Tym razem udział w niej wezmą aż trzy lokale Zalevaj.K, Księgarnia i VHS.

Rozpocznie się o 20 od poczęstunku w Zalevaj.K (Małachowskiego 28), gdzie serwowany będzie przaśny posiłek. Następnie o 20.30 w pobliskiej Księgarni (Małachowskiego 22) odbędzie się czytanie egzorcyzmów. O 21 swoje podwoje otworzy nowy klub muzyczny VHS (Małachowskiego 26), gdzie odbędzie się  spektakl i impreza Dj-ska. Na scenie pojawią się aktorzy Teatru Zagłębia Agnieszka Bieńkowska, Małgorzata Saniak, Aleksander Blitek i Krzysztof Korzeniowski.

Oto jak do wzięcia udziału w imprezie zachęcają organizatorzy:-“Będzie mglisto, na przemian mrocznie i świetliście, a muzyka tworzona na żywo będzie przestrzenna, psychodeliczna i wprowadzi uczestników w klimat magii oraz tajemnej duchowości. Zaproszeni aktorzy z Teatru Zagłębia dodadzą element literacki i performerski, a o efekty wizualne zadba VDj Mateusz Pirecki. Imprezę scali Dr Love, który zagra specjalnego seta z siedmiocalowych singli winylowych (Funk/Disco/Rock/Oldschool)”. Wstęp na Pogoń Duszki do klubu VHS 10zł. Serdecznie polecamy.

[PP]

Bear