Pierwsze urodziny Piaskownicy Kulturalnej

Już w najbliższą niedzielę 26.08.2012 r o godzinie 16 rozpocznie się kolejna impreza w Piaskownicy Kulturalnej. Tym razem będzie to spotkanie wyjątkowe. Okazja będzie wyjątkowa – Piaskownica Kulturalna kończy pierwszy rok działalności. Działalności podczas której odbyło się wiele przedstawień dla najmłodszych, wiele spotkań podczas warsztatów plastycznych i ruchowych. Piaskownica Kulturalna ma już swoje rzesze stałych sympatyków. Kiedy zimą przedstawienia odbywały się w Art Cafe Muza prawie zawsze brakowało biletów.  Okres letni to czas, kiedy każdy chętny może dostać się na przedstawienie, ponieważ odbywają się one w plenerze, a właściwie to na podwórku Piaskownicy Kulturalnej w Sosnowcu przy ulicy Dekerta 6.

W niedzielę dla widzów prócz przedstawienie pt. “Dwie Dorotki” na dzieci czekały będą niespodzianki. Ponieważ to urodziny, nie może zabraknąć tortu.

Przedstawienia organizowane przez Piaskownicę Kulturalną mają wiele zalet. Podstawową zaletą jest to, że są. Od dawna w centrum naszego miasta nie było tego typu imprez dla najmłodszych, o czym świadczy duże zainteresowanie tego typu rozrywką. Drugą, równie ważną zaletą jest to, że dzieci w skupieniu potrafią przesiedzieć ponad 40 minut, co w warunkach domowych czasem jest trudne do osiągnięcia.

Początek niedzielnej imprezy o godzinie 16. Bilety w cenie 10 zł można zakupić przed imprezą. Serdecznie zapraszamy!!!

Bear