Uwaga zmiana!!! Piaskownica Kulturalna zaprasza: Tajemnica skarbu na kurzej nóżce

Już w niedzielę 06.05.2012 o godz.16 rozpocznie się kolejne przedstawienie przygotowane przez Piaskownicę Kulturalną. Początkowo planowano, że odbędzie się ono w stałym “letnim” miejscu, czyli na podwórku kamienicy w której mieści się Piaskownica Kulturalna. Niestety niepewna pogoda zmusiła organizatorów do zmiany i ostatecznie przedstawienie odbędzie  się w “Muza Art Cafe”, przy ul.Warszawskiej 2.

Przedstawienie w wykonaniu Teatru TRIP nosi tytuł “Tajemnica skarbu na kurzej nóżce” i jak pisze Karolina Prusik z Piaskownicy Kulturalnej jest to a historia Matyldy i Beniamina, którzy odbywają podróż do świata baśni i czarów. Stary domowy strych zamienia się w królestwo magii, gdzie nowo mianowani czarodzieje poznają kota Teodora i wraz z nim wyruszają w drogę, by odnaleźć tajemniczy Skarb, przechowywany przez złą i okrutną wiedźmę Teklę. Po drodze poznają pewnego zwariowanego mieszkańca Zaczarowanego Lasu, który udziela im wskazówek w jaki sposób mogą dotrzeć do jej domu.

W każdym przedstawieniu Piaskownicy Kulturalnej dzieci biorą czynny udział, podpowiadają swoim bohaterom, jak mają postępować, odpowiadają na pytania padające ze sceny, bądź śpiewają piosenki wraz z bohaterami przedstawienia.

Czas trwania spektaklu to około 45 minut. Cena biletu to 10 zł.

Serdecznie zapraszamy i polecamy. Niedziela 06.05.2012 godz.16. Sosnowiec, ul.Warszawska 2 – “Muza Art Cafe”.

 

[PP]

 

Bear