Parafialny Festyn Rodzinny przy Kościele Kolejowym

Kościółek Kolejowy4 czerwca na terenie parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa znanego jako Kościółek Kolejowy odbędzie się III Parafialny Festyn Rodzinny. Impreza z jednej strony zapowiada się na kameralną, z innej zaś na niebanalną.

Oczywiście podstawą każdego festynu rodzinnego są kiełbaski, wata cukrowa, czy popcorn z automatu. Do tego muszą być konkursy i zabawy dla dzieci i coś miłego do posłuchania. Zanim napiszemy, jaka gwiazda muzyki pojawi się na imprezie zacznijmy od początku. Start przewidziano na godzinę 13. Rozpocznie się o edukacji dla dzieci i młodzieży na temat “Bezpieczny przejazd – szlaban na ryzyko”. Po tym spotkaniu przyjdzie czas na zabawy i konkursy z nagrodami dla zwycięzców. Organizatorzy przewidują także nagrody pocieszenia dla wszystkich dzieci. Około godziny 16 przewidziana jest duża atrakcja dla najmłodszych czyli pokaz straży pożarnej oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy. W międzyczasie będzie można posłuchać muzyki, również tej religijnej, ale skierowanej głównie pod muzyczne gusta dzieci.

Gwiazdą III Parafialnego Festynu Rodzinnego będzie Partyzant, czy Krzysztof Toczko, wokalista i muzyk znany m.in. ze współpracy z zespołem Dżem. Krzysztof Toczko współtworzył też znaną grupę Ptaaki, swoje umiejętności użyczał też w zespole Zdrowa Woda. Podczas koncertu w Sosnowcu usłyszymy z pewnością wiele ciekawych utworów, co tylko jeszcze bardziej zachęca do udziału w tej imprezie. Koncert Partyzanta o godzinie 17. Polecamy i w imieniu organizatorów zapraszamy.

[PP]

Bear