O sportach walki w Stacji Sosnowiec

JudoPo wakacyjnej przerwie Spotkania Sympatyków Sosnowca wracają do Stacji Sosnowiec (ul.Teatralna 9). Kolejny nietuzinkowy wieczór już w piątek 18 września.
Gośćmi kolejnego spotkania będą Martyna Bierońska, Marian Jasiński i Cezary Podraza. Wszyscy troje to niezwykle utytułowani zawodnicy, zdobywcy tytułów Mistrzów Świata. Dziś każdy z nich zajmuje się trenowaniem następców, którzy osiągają również niezliczone sukcesy. Przykładem są “Budowlani”, w których działają Martyna Bierońska i Marian Jasiński. Klub ten, gdy uczestniczy w turnieju to medale przywozi całymi workami we wszystkich kategoriach wiekowych. Również wychowankowie Cezarego Podrazy znani są ze znakomitego wyszkolenia i woli walki. Nikogo to chyba nie dziwi, gdyż gdy ma się takie wzory do naśladowania o motywację nie jest trudno.
Nasi goście opowiedzą o tym jak zaczynali swoją przygodę ze sportem, jak przebiegała ich sportowa kariera. Powiedzą też czym zajmują się dziś, pochwalą się efektami swojej pracy szkoleniowej i być może zachęcą niektórych uczestników spotkania do uprawiania sportów walki.
Jedno jest pewne, Stacja Sosnowiec nie gościła nigdy tak silnej grupy gości specjalnych podczas Spotkania Sympatyków Sosnowca.
Piątkowe popołudnie i wieczór można spędzić na różne sposoby. Spotkania Sympatyków Sosnowca to oferta dla ludzi, którzy chcą spędzić czas w miłym towarzystwie, przy kawie, herbacie, ale też dla tych, których chcą poznać żywą historię naszego miasta. Podczas poprzednich imprez z tej serii w Stacji Sosnowiec goście mogli spotkać się twarzą w twarz z takimi znanymi ludźmi związanymi z naszym miastem jak Zbigniew Białas, Zbigniew Leraczyk, Tomasz Kostro, Anna Szczęsna-Urgacz, Witold Wieczorek, ks. Mikołaj Dziewiatowski, Franciszek Wszołek, Czesław Gałka, czy Janusz Osiński.
W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie wszystkich. Początek o godzinie 17. Wstęp wolny
[PP]

Bear