Natural Mystic Akustycznie w Księgarni

Natural Mystic Akustycznie27 października w klubokawiarni “Księgarnia” (ul.Małachowskiego 22) odbędzie się kolejna ciekawa impreza. Tym razem będzie to koncert zagłębiowskiej grupy Natural Mystic Akustycznie.

“Księgarnia” przyzwyczaiła nas już do imprez podczas których słychać dźwięki ambitne, wysublimowane, często z pogranicza muzyki alternatywnej. W czwartkowy wieczór zapowiada się spotkanie z muzyką, która potrafi ukoić nawet najbardziej wybrednego słuchacza. Natural Mystic w składzie akustycznym w pełni korzysta z możliwości dodania muzyce uroku poprzez wykorzystanie akordeonu.

Zespół Natural Mystic istnieje już 15 lat, a w swojej bogatej karierze koncertowej ma występy na największych festiwalach muzycznych w Polsce. Każdy koncert jest rodzajem muzycznego dialogu z publicznością i fanami, których “Naturalsi” mają w całym kraju.

Zespół tworzą Marcin Kin – wokal, Robert Wieczorek – gitara, Wojtek Gołębiowski – gitara, Mariusz Kocima – akordeon, Przemek Borowiecki – perkusja, Rafał Miciński – kontrabas, Adrian Puta – live mix.

Początek imprezy o 20. Bilety wstępu 15 zł (przedsprzedaż) i 20 zł (w dniu koncertu). Polecamy.

[PP]

 

Bear