Muzyczna bitwa na balony z wodą na Stawikach

Bitwa na balony (8)Aż pięć tysięcy balonów wypełnionych wodą czekało będzie na uczestników imprezy, która zaplanowana jest na najbliższą niedzielę (24.07) na Stawikach. Muzyczna bitwa na balony z wodą to jedna z ciekawszych propozycji na wakacje, dodajmy że nie tylko dla najmłodszych.

Tym razem prócz zwyczajowego pojedynku dwóch grup będziemy mieli okazję posłuchać muzyki na żywo. Na scenie pojawi się Wokalny Zespół Muzyki Rozrywkowej w Sosnowcu I To Się Ceni, który niedawno reprezentował nasze miasto podczas koncertu “Sosnowiec w Dziwnowie”.  Koncert ten zaplanowany jest na godzinę 15. Godzinę później rozpocznie się to na co zapewne wszyscy będą czekali z największą niecierpliwością. Naprzeciw siebie staną uczestnicy bitwy na balony z wodą. Organizatorzy przewidują, że aby użyć w “walce” pięć tysięcy balonów z wodą potrzebne będzie niecałe piętnaście minut. coś w tym zapewne jest, gdyż imprezy tego typu charakteryzują się dużą frekwencją oraz dużym zaangażowaniem “walczących”.

Gdy umilknie zgiełk na polu bitwy odbędą się (około 16:15) wybory Króla i Królowej Balonów. Zapowiada się niezwykle ciekawa rywalizacja, tym bardziej że organizatorzy przewidują nagrody. Od godziny 17 do 19 planowana jest dyskoteka pod gołym niebem, z muzyką którą zapoda DJ Dan. Dodajmy, że na głodnych nie tylko emocji sportowych czekały będą punkty gastronomiczne.

[PP]

 

 

Bear