Monika i Artur zagrają w Maglu Kulinarnym

Magiel koncertSobotni wieczór to doskonały czas na spotkanie z przyjaciółmi, wypicie przysłowiowego piwa, czy dobrej kawy. A jeśli do tego można posłuchać dobrej muzyki na żywo to już zapowiada się idealnie. Taką rozrywkę proponuje sosnowiecka restauracja “Magiel Kulinarny” mieszcząca się przy ulicy Warszawskiej 5A.

Muzyczna propozycja na sobotę to duet Monika Bugdoł i Artur Szmer. W duecie występują od niedawna, ale rozumieją się świetnie. Wcześniej Artur dawał solowe koncertu, również w “Maglu Kulinarnym.” Ostatnio wraz z Moniką wystąpili na imprezie z cyklu “Czas na Piknik”.

Młodzi artyści zaprezentują akustyczne wersję znanych nowych przebojów takich autorów jak np. Ed Sheeran, Jason Mraz, Happy Pharrella Williamsa. W większości będą to utwory angielsko języczne, choć pojawią się też autorskie piosenki po polsku, które na co dzień Monika i Artur wykonują z zespołem FunkyLogic. Jak mówi Artur Szmer – “Z tym zespołem na jesieni wchodzimy do studia i ma wyjść pierwszy singiel zapowiadający płytę”.

Koncert odbędzie się w ogródku letnim w godzinach 18-22, oczywiście z przerwami, ale to i tak nie zmienia faktu, że zapowiada się interesująco. W imieniu organizatorów zapraszamy. Wstęp wolny.

[PP]

Bear