Młodzieżowe Dni Sosnowca 2012 – Park w Kazimierzu zaprasza

W najbliższą sobotę (23.06.2012) w amfiteatrze w Parku imieniem Jacka Kuronia w Kazimierzu odbędą się Młodzieżowe Dni Sosnowca. Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie Abradab, znany przede wszystkim z grupy Kaliber 44.  Po zawieszeniu działalności przez Kaliber 44 (z powodu odejścia z zespołu, a następnie tragicznej śmierci “Magika”) Abradab rozpoczął karierę solową oraz udzielał się w wielu projektach muzycznych, m.inn. współpracował z Wojciechem Waglewskich, Maciejem Maleńczukiem oraz muzykami sceny hip-hopowej. Jak dotąd największym sukcesem w karierze solowej było nagranie płyty “Czerwony album”, na której znalazł się bardzo dobrze przyjęty przez szeroką publiczność utwór “Rapowe ziarno 2 (Szyderap)”, promowany znakomitym teledyskiem. Występ Abradaba przewidziany jest o godzinie 21. Poniżej prezentujemy szczegółowy plan koncertów Młodzieżowych Dni Sosnowca.

14:00 – Artykuł 43′
15:30 – De Trebles
17:00 – Wilson Square
19:00 – Rotten Bark
21:00 – Abradab

Organizatorem imprezy jest prężnie działający MDK Kazimierz, a patronatem honorowym objął Młodzieżowe Dni Sosnowca Prezydent Miasta – Kazimierz Górski.

Wszystkich serdecznie zapraszamy przypominając, że Park w Kazimierzu to nie tylko amfiteatr, ale również akweny wodne, mini zoo, restauracje  oraz liczne atrakcje dla najmłodszych bywalców.

[PP]

Bear