Meteor, Konopians i inni zagrają na Górce Środulskiej

MeteorW niedzielę 18 września na Górce Środulskiej odbędzie się impreza charytatywna. Zapowiada się ciekawa zabawa dla wszystkich, którzy zechcą wesprzeć Pana Bogusława, któremu potrzebny jest schodołaz.

Plan zapowiada się interesująco. Już od rana (godzina 11) na Górce Środulskiej mają się pojawić atrakcje dla najmłodszych. Zapowiadane są gry i zabawy, ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia – zamek, a także malowanie twarzy.

Wiele ciekawego jest też w ofercie dla dorosłych. Najciekawiej zapowiadają się koncerty. I tak o 15 na scenie pojawi się Nikola Warda. Godzinę później posłuchamy Grand Slam Quartet. O 18 przed publicznością zaprezentuje się Reed For Strings, a o 19 Meteor (na zdjęciu). O zespole Meteor pisaliśmy przy okazji ich pierwszego koncertu na terenie Sosnowca, jaki miał miejsce w klubokawiarni Księgarnia. Największą gwiazdą koncertu charytatywnego będzie zespół Konopians. Legenda sceny oldschool reggae w tym roku obchodzi dwudziestolecie swojej działalności i z pewnością na koncercie nie zabraknie fanów zespołu z całego regionu.

Podczas imprezy prowadzona będzie kwesta na zakup wspomnianego schodołazu dla Pana Bogusława. Miejmy nadzieję, ze uda się osiągnąć cel i dzięki zakupowi uda się zrealizować marzenie chorego człowieka. Serdecznie polecamy imprezę.

[PP]

000

 

 

 

 

 

 

Bear