Ludwik i Split zagrają w 2doors

Ciekawą mieszankę różnych rodzajów muzyki będzie można usłyszeć na żywo w najbliższą sobotę (10.05) w 2doors.

Pierwszym z zespołów jest Split. Muzycy występujący niegdyś pod nazwą Fill (zbieżność z Feel przypadkowa, choć dla niektórych nie do przejścia) grają szeroki wachlarz utworów, od rockowych ostrych po klimatyczne. Grają miłą dla ucha muzykę z ciekawym wokalem, który kojarzy się z najlepszymi latami polskiego rocka. Split pochodzi z Katowic,  słychać w jego muzyce wszystko co najlepsze w naszej muzyce. To grupa muzyków o której będzie jeszcze głośno.

Drugi zespół, który wystąpi w 2doors to Ludwik. Jest to tajemniczy zespół wykrzykujący swoje teksty w rytm ostrej muzyki rockowej występujący na co dzień w białych maskach. Ludzie o głowach Fantomasa grający ostro, ciekawie i rapujący wokalista budzi zainteresowanie.  Niewiele można napisać o zespole, który roztacza wokół siebie taką aurę tajemniczości. Ważne, że band rodem z Siemianowic Śląskich broni się nietuzinkową muzyką.

Pełne spektrum możliwości obydwu zespołów będzie można usłyszeć w sobotę w 2doors (Sosnowiec, ul.Małachowskiego 24). Początek imprezy o 20. Bilety w cenie 10 zł (przedsprzedaż) lub 13 zł (w dniu koncertu). Polecamy

[PP]

Bear