Lisek Chytrusek i Zajączek Uparciuszek w CH Auchan

Piaskownica Kulturalna i CH Auchan zapraszają najmłodszych adeptów sztuki teatralnej na dwa przedstawienia, które odbędą się na terenie Centrum Handlowego (Sosnowiec, ul.Zuzanny 20).

Pierwszy ze spektakli odbędzie się 25 maja (godz.14:30, 16:00) i będzie to Lisek Chytrusek. Oto jak pokrótce przedstawia się fabula tego przedstawienia dla najmłodszych : “Hania pasie gąskę i prosi dzieci aby przypilnowały, a sama zasypia. Lis porywa gąskę do lasu. Zrozpaczona Hania zwraca się o pomoc leśne zwierzątka: Zajączka, Misia i Jeża. Mis razem z dziećmi działając podstępem – udaje głosy innych zwierzątek przepędza lisa i ratuje gąskę.”

Drugie z przedstawień odbędzie się w Dzień Dziecka (1 czerwca, godz. 14:30, 16:00). Tak Piaskownica Kulturalna zachęca do obejrzenia spektaklu: “Aktorka namawia Zajączka do udziału w grze, tworząc na oczach widzów kolejne postaci – Wiewióreczkę i Misia. zajączek boczy się na wszystkich i złości, nie dosyć, ze nie chce się bawić, to jeszcze psuje zabawę innym. W końcu aktorka tworzy Wilka, który doprowadza do tego, że Zajączek wreszcie przełamuje się i przeprasza za swoje zachowanie.”

Wstęp na obydwa przedstawienia jest bezpłatny. W imieniu organizatorów zapraszamy.

[PP]

 

Bear