Letnie Kino w lipcu na Patelni

Letnie-kinoPrzez cały lipiec na sosnowieckim Placu 100-lecia, czyli popularnej Patelni obywać się będą pokazy filmowe. W każdy piątek i sobotę o godzinie 19 rozpoczną się seanse pod chmurką. Dla widzów przygotowane będą jak zwykle wygodne siedziska, niespotykane w innych kinach, czyli leżaki.

Tegoroczny repertuar został wyłoniony w efekcie głosowania internetowego i zapowiada się różnorodnie i ciekawie. Tym razem tworzą go wyłącznie zagraniczne filmy, za to takie z najwyższej półki jak “Podziemny krąg”, “Diabeł ubiera się u Prady”, czy “Skrzypek na dachu”.

Jak wyglądają plenerowe pokazy? Atmosfera jest piknikowa, powoli zapada zmrok, nie czuć zapachu popcornu, na leżakach zasiadają całe rodziny, można też film śledzić na stojąco z dowolnego punktu na Placu 100-lecia. Letnie seanse na Patelni to też okazja do uzupełnienia kinowych zaległości.

Poniżej prezentujemy szczegółowy plan pokazów, które odbędą się tylko przy odpowiedniej pogodzie. Miejmy nadzieję, że aura dopisze. Wstęp na wszystkie projekcje jest darmowy. Polecamy.

Oto repertuar na poszczególne dni:

03.07 Kingsman: Tajne służby
04.07 Życie Pi
10.07 Moulin Rouge
11.07 Czarny łabędź
17.07 Podziemny krąg
18.07 Diabeł ubiera się u Prady
24.07 Marzyciel
25.07 Gwiazd naszych wina
31.07 Skrzypek na dachu

[PP]

Bear