Laboratorium Malucha w Piaskownicy Kulturalnej

Piaskownica Kulturalna (Sosnowiec, ul.Dekerta 6) zaprasza na zajęcia dla dzieci z cyklu Laboratorium Malucha. Najbliższe spotkanie rozpocznie się w sobotę 30 listopada o godzinie 11:00.
Spotkanie pod hasłem Laboratorium Malucha to jak mówią pomysłodawcy zajęcia eksperymentalno – doświadczeniowo – naukowe. Jak wygląda wulkan? Z czego powstaje para? Czy śnieg zawsze jest biały? Skąd się bierze tęcza?
To tylko kilka z pytań, na które w sobotę będą starali się odpowiedzieć uczestnicy spotkania. Zaspokoić ciekawość dzieci i odkrywać tajemnice otaczającego nas świata to główny cel tych zajęć.
Koszt uczestnictwa w zajęciach to 30 zł/osoba. W cenę wliczone są wszelkie potrzebne materiały do realizacji warsztatów.
Szacowany czas trwania – 1h/1,5h. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Wcześniej Piaskownica Kulturalna znana była przede wszystkim z zajęć plastycznych i ruchowych oraz z organizowania cyklu przedstawień dla najmłodszych, które odbywały się na podwórku Piaskownicy Kulturalnej (w sezonie letnim) lub w Art Cafe Muza, czy też w CH Auchan w sezonie zimowym. Nowa propozycja Piaskownicy to sygnał dalszego rozwoju tej placówki oraz poszerzania jej zakresu działalności.  Poniżej prezentujemy dane kontaktowe do Piaskownicy Kulturalnej. Polecamy serdecznie i w imieniu organizatorów zapraszamy.

Zapisy (do 29.11.2013) pod adresem biuro@piaskownicakulturalna.pl lub tel. 519-153- 291. Więcej informacji pod adresem www.piaskownicakulturalna.pl

[PP]

Bear