Kuchnia malucha z Fabryką Kurtosza

min_4_7_f1_kulinarne_z_kurtoszem16 kwietnia odbędą się ciekawe zajęcia dla dzieci. Będą mogły się z nich dowiedzieć jak powstają wyjątkowe produkty Fabryki Kurtosza? Czy trudno jest przygotować i ozdobić wyjątkowe, niepowtarzalne swoje własne ciastko? Szansę na odpowiedź na te i inne pytania daje Piaskownica Kulturalna, której adepci tym razem udadzą się do Fabryki Kurtosza na Al. Zwycięstwa 1 (wejście od ul. Małachowskiego).

W ramach zajęć z serii Kuchnia Malucha w Piaskownicy Kulturalnej (ul.Dekerta 6) cyklicznie odbywają się warsztaty kulinarne dla najmłodszych. Tym razem spotkanie odbędzie się w terenie.

Czym jest ciastko, zwane potocznie Kurtoszem? Organizatorzy wyjaśniają: “Kurtosz Kołacz to wyjątkowe ciasto drożdżowe, owinięte na wałek i wypiekane w specjalnym piecu, gdzie nabiera rumieńców, a skarmelizowany cukier tworzy chrupiącą skórkę. Każdy według własnego uznania może wybrać posypki z cynamonu, kakao, kokosu czy orzechów.”

Znając pełną ofertę Piaskownicy Kulturalnej możemy być pewni, że również ten rodzaj rozrywki zaoferowanej dzieciom się sprawdzi. O aktualnych propozycjach można zawsze przeczytać na www.piaskownicakulturalna.pl

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10. Ze względu na ograniczoną liczbę mogących wziąć udział w lekcjach należy zarezerwować miejsce. Jak można zapisać dziecko na te zajęcia? Najlepiej telefonicznie 519-153-291 lub drogą mailową biuro@piaskownicakulturalna.pl. Koszt 30 zł. Tam też możemy dowiedzieć się więcej szczegółów. Polecamy.

[PP]

Bear