Krzysztof Wałecki (Oddział Zamknięty) & Darek Pietrzak zagrają w Cibo Pazzesco

8 grudnia o 19 w sosnowieckiej restauracji pizzerii Cibo Pazzesco (znanej z udziału w Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler) wystąpi duet znakomitych instrumentalistów i wokalistów Krzysztof Wałecki i Darek Pietrzak.

Krzysztof Wałecki to wokalista legendarnego zespołu Oddział Zamknięty, znany też z grupy Vintage. Od kilkunastu lat mieszka i tworzy w Sosnowcu. Dariusz Pietrzak od lat udziela się w wielu grupach grających bardzo szeroki zakres muzyki. Razem tworzą niepowtarzalny, energiczny i nieprzewidywalny (sic!) duet. Sami mówią, że zagrali już tysiące koncertów, co sprawia, że na scenie rozumieją się bez słów. W repertuarze mają głównie covery światowych i polskich grup rockowych, a także kilka własnych kompozycji.

Impreza w Cibo Pazzesco (ul. Dmowskiego 38A) odbędzie się pod hasłem “Mikołajkowy Koncert” co sprawia, że klimat w piątkowy wieczór będzie niepowtarzalny.  Jak już wspomnieliśmy restauracja Cibo Pazzesco niedawno przeszła Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler, a to gwarantuje, że oprócz świetnej muzyki można będzie tu smacznie zjeść. Aby łatwiej trafić warto wpisać adres w GPS. W pobliżu restauracji jest duży parking.

Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży (w cenie biletu 1 piwo) i 35 zł w dniu koncertu (w cenie biletu 1 piwo) . Rezerwacje : 32 7248299 (codziennie od godz.15:00) lub cibo.pazzesco@interia.pl

Polecamy serdecznie i proponujemy szybko rezerwować miejsca.

[PP]

Bear