Krzysztof Wałecki & Darek Pietrzak zagrają w Cibo Pazzesco

26 stycznia o godzinie 19 w sosnowieckiej restauracji pizzerii Cibo Pazzesco (znanej z udziału w Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler) wystąpi duet znakomitych instrumentalistów i wokalistów Krzysztof Wałecki i Darek Pietrzak.

Krzysztof Wałecki to wokalista legendarnego zespołu Oddział Zamknięty, znany też z grup V2 i Vintage. Od kilkunastu lat mieszka i tworzy w Sosnowcu. Dariusz Pietrzak udziela się w wielu grupach grających bardzo szeroki zakres muzyki. Razem tworzą niepowtarzalny, energiczny i nieprzewidywalny (sic!) duet. Sami mówią, że zagrali już tysiące koncertów, co sprawia, że na scenie rozumieją się bez słów. W repertuarze mają głównie covery światowych grup rockowych, a także kilka własnych kompozycji.

W grudniu 2017 roku w Cibo Pazzesco (ul. Dmowskiego 38A) odbył się podobny koncert, poniżej można zobaczyć kilkuminutową relację autorstwa Michała Bogacza i Pawła Bogacza – StudioTV. 

Już z samej tej relacji możemy dojść do wniosku, że zapowiada się  niepowtarzalny wieczór.  Jak już wspomnieliśmy restauracja Cibo Pazzesco w 2017 roku przeszła Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler, a to gwarantuje, że oprócz świetnej muzyki można będzie tu smacznie zjeść. Aby łatwiej trafić warto wpisać adres w GPS. W pobliżu restauracji jest duży parking.

Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaż i 35 zł w dniu koncertu. Więcej informacji : 32 7248299 (codziennie od godz.15:00).

Polecamy serdecznie.

[PP]

 
Bear