Koniec wakacji, ale nie koniec pikników

Piknik (11)Pomimo iż, wakacje dobiegają kresu, nie oznacza to wcale, że z Parku Sieleckiego zniknie impreza “Czas na Piknik”. W pewnym sensie ulegnie ona nawet rozbudowie. Już w najbliższą niedzielę (30.08) odbędzie się kolejna jej edycja, a na 5 września szykowana jest wersja deluxe. Szczegóły imprezy wrześniowej przedstawimy wkrótce.

Od czerwca sosnowiczanie spotkają się w Parku Sieleckim na wspólnym niedzielnym śniadaniu. Imprezy z serii „Czas na Piknik” cieszą się coraz większą popularnością. Przybywa nie tylko stoisk gastronomicznych, ale również atrakcji dla bywalców śniadań. Są warsztaty, zabawy dla dzieci, pokazy tańca i treningów sportowych, jest ciekawa muzyka. Najważniejsza jest jednak możliwość spędzenia wspólnie czasu w plenerze, rozmowy z przyjaciółmi i oderwanie się od życia na szybko. Czekają tu na uczestników leżaki, można też przynieść swoje koce i koszyki piknikowe.

Na najmłodszych czeka tu nie tylko plac zabaw ale również możliwość zapoznania się z podopiecznymi schroniska dla zwierząt. Tym razem prowadzona będzie kwesta na rzecz schroniska.

Piknik trwa w godzinach 9-15. Polecamy i w imieniu organizatorów zapraszamy. Wstęp oczywiście wolny.

[PP]

Bear