Koncert piosenek festiwalowych i nie tylko! Już w sobotę i niedzielę w “Muszelce”

8 i 9 sierpnia w amfiteatrze “Muszelka” w parku im. J. Kuronia w Kazimierzu Górniczym będzie można zobaczyć koncert “Teatr Gra!” z udziałem aktorów Teatru Zagłębia.

Ze sceny amfiteatru podczas dwugodzinnego koncertu usłyszymy m.in. utwory z repertuaru Edith Piaf, Magorzaty Ostrowskiej, Maanamu, Elvisa Presleya, Andrzeja Zauchy czy Wojciecha Młynarskiego. Całość przeplatana będzie konferansjerką w wykonaniu Mirosławy Żak i Przemysława Kani. Nie powinniśmy zbyt wiele zdradzać, ale uchylimy rąbka tajemnicy i powiemy, że akcja dzieje się w przyszłości, w mieście festiwalowym… Sosnowcu.

Na scenie wystąpi: Agnieszka Bieńkowska, Beata Deutschman, Ewa Kopczyńska, Grzegorz Kwas, Małgorzata Saniak-Grabowska, Krzysztof Korzeniowski, Wojciech Leśniak, Tomasz Muszyński, Jakub Sielski (gościnnie), Piotr Zawadzki. Aktorom towarzyszył będzie zespół muzyczny w składzie:  Piotr Górka, Łukasz Kurek, Jan Maciejowski, Marcin Żupański. Koncert wyreżyserował Jacek Jabrzyk =- dyrektor artystyczny Teatru Zagłębia.

Początek koncertów o godzinie 19.00. Bilety do nabycia online oraz w kasie teatru oraz w specjalnie na tę okazję uruchomionej kasie w amfiteatrze “Muszelka” czynnej codziennie w godzinach 17.00-20.00.

[PP][Fot. M.Stobierski]

Bear