Kolejne ciekawe koncerty w Księgarni

ARRMDwie ciekawe imprezy muzyczne odbędą się w najbliższych dniach w klubokawiarni Księgarnia (ul.Małachowskiego 22). Najpierw 14 lipca (czwartek) pojawią się tam muzycy z zespołu ARRM, a następnie dzień później usłyszymy duet warszawsko-sosnowiecki Sexy Suicide.

ARRM to projekt instrumentalny muzyków znanych z takich zespołów jak Natural Mystic, Thaw, Furia, 52um, Sun For Miles, Meteor. Jak wspomniał na naszych łamach jeden z nich Rafał Miciński zespół ARRM planuje na jesień wydać swoją premierową płytę. Grupa stara się dużo koncertować, w końcu to koncerty i obcowanie z publicznością dają najwięcej radości muzykowi. Skład ARRM tworzą prócz wspomnianego Rafała Micińskiego Artur Rumiński, Maciej Śmigrodzki i Michał Leks.

Sexy Suicide to muzyka nowoczesna, choć osadzona w tym co najlepsze w stylistyce lat 80. Chłopak z Sosnowca czyli Bartłomiej „Poldek” Salamon (muzyka) i dziewczyna z Warszawy Marika Tomczyk (wokal, teksty) stworzyli wspólnie zjawiskowe kawałki, obok których nie można przejść obojętnie. Ich muzyka jednocześnie zaskakuje i przywołuje wspomnienia.

Zarówno czwartkowy jak i piątkowy koncert rozpocznie się od godzinie 20. Na obydwa wstęp wolny. Polecamy.

[PP]

 

 

 

 

 

 

Bear