Kawałki czasu i przestrzeni Macieja Stobierskiego

StobierskiW poniedziałek 11 kwietnia w Sosnowieckim Centrum Sztuki Zamek Sielecki odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Klub Extravagance”. Tym razem gościem będzie artysta fotografik Maciej Stobierski.

Maciej Stobierski kojarzony w Sosnowcu jest przede wszystkim jako autor zdjęć z przedstawień w Teatrze Zagłębia. Jak się okazuje Pan Maciej ma dużo szersze zainteresowania. Lubi fotografować przyrodę oraz krajobraz industrialny. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Jest absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach wydziału  Grafika Warsztatowa. Jego prace prezentowano na licznych wystawach, można oglądać je też w albumach. Brał udział w wielu plenerach i warsztatach fotograficznych.

W poniedziałek będziemy świadkami autorskiej prezentacji multimedialnej Macieja Stobierskiego zatytułowanej “Kawałki czasu i przestrzeni”. Prezentacja ta jest efektem jego najnowszych poszukiwań i fascynacji artystycznych. Spodziewamy się ujrzeć tam styk przeszłości i teraźniejszości, a co za tym idzie coś nowego, nieznanego, ale z domieszką tego co każdy z nas w duszy ma.

Impreza zaczyna się o godzinie 18. Serdecznie polecamy. Wstęp wolny.

[PP]

 

Bear