Juwenalia Zagłębiowskie 2016 – program imprezy

Sylwester 2015 (6)Barwnym studenckim korowodem rozpoczną się Juwenalia Zagłębia 2016. Pochód wyruszy spod siedziby Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego (ul.Grota-Roweckiego 5) w poniedziałek 23 maja  o godzinie 12 i tradycyjnie już swoje kroki skieruje w okolice siedziby Urzędu Miasta. Na Alei Zwycięstwa studenci otrzymają symboliczne klucze od miasta z rąk prezydenta Sosnowca.

Stamtąd studenci udadzą się pod Wyższą Szkołę Humanitas, gdzie o 13:30 szykuje się grilowanie kiełbasek. Jeszcze w tym samym dniu o godzinie 20 adepci zagłębiowskich wyższych uczelni spotkają się w studenckim klubie Remedium, gdzie główną atrakcją będzie karaoke.

We wtorek 24 maja odbędą się główne uroczystości Juwenaliów Zagłębia 2016. Na scenie zlokalizowanej na osiedlu akademickim (ul.Sucha) miał miejsce będzie koncert plenerowy. Na scenie pojawią się Prezes x Prorok, Hurrockaine, Elise (na zdjęciu), Letni Chamski Podryw, Bomba Kaloryczna oraz Donguralesko. Początek imprezy o 17, zapowiada się zatem bardzo ciekawy koncert. Komu będzie mało może udać się na afterparty w Remedium.

Ostatniego dnia imprezy będzie już z pewnością nieco ciszej, choć atrakcje dla studentów będą nadal. Jedną z nich będzie turniej bilardowy w klubie Dekada (ul.Sienkiewicza 3), który rozpocznie się o godzinie 17. W imieniu organizatorów zapraszamy na Juwenalia Zagłębia 2016. Wstęp wolny.

Juwenalia Zagłe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[PP]

 

 

 

 

 

Bear