Janusz Osiński w Stacji Sosnowiec, czyli V Spotkanie Sympatyków Sosnowca

Piątkowy wieczór to znakomity czas na spotkanie towarzyskie, wypicie dobrej kawy i podyskutowanie o swoim mieście. Taka możliwość przydarzy się już w najbliższy piątek (10.04) w restauracji Stacja Sosnowiec. Gościem honorowym kolejnego Spotkania Sympatyków Sosnowca będzie Janusz Osiński.

Postać ta znana jest przede wszystkim w środowisku sosnowieckich artystów. Pan Janusz przez lata był znakomitym konferansjerem, animatorem kultury w regionie, szefem kilku lokalnych instytucji, a także autorem trzech książek, w których opisał znanych ludzi związanych z naszym regionem.Tym razem Janusz Osiński opowiadał będzie o osobach związanych z kulturą, rozrywką, sztuką i ze sportem sosnowieckim. Wszystko to w miłej atmosferze, przy licznych anegdotach.

Spotkanie Sympatyków Sosnowca odbędzie się już po raz piąty. Podczas poprzednich imprez z tej serii w Stacji Sosnowiec (ul.Teatralna 9) goście mogli spotkać się twarzą w twarz z takimi znanymi ludźmi jak Zbigniew Biała, Zbigniew Leraczyk, Tomasz Kostro, Anna Szczęsna-Urgacz, Franciszek Wszołek, Czesław Gałka, czy właśnie Janusz Osiński, dla którego piątkowe spotkanie z sosnowiczanami będzie już drugim.

W czasie imprezy można będzie osobiście porozmawiać z Panem Januszem, napić się kawy w dobrym towarzystwie i nabyć wydawnictwa regionalne. Wstęp na Spotkanie Sympatyków Sosnowca jest bezpłatny. Początek o 18.

[PP]

Bear